wtorek, 29 grudnia 2009

Kotów przerwa ... sprostowanie

Sprostowanie dotyczy choinki. Otóż dziś rano xmas_eve wstała, otworzyła drzwi do dużego, włączyła choinkę, jak to robi codziennie rano, póki ciemności za oknem, po czym udała się do swoich spraw.

Gdy była w trakcie malowania prawego oka usłyszała trzask, brzdęk i ujrzała ciemność w dużym. Przeczuwając najgorsze, czyli choinkę leżącą bez życia na podłodze, pobiegła do dużego, zapaliła światło ... Choinka na szczęście stała, ale połowa bombek wraz z gwiazdą i ściągniętą połową sznura z lampkami wyrwanego z przedłużacza leżała wśród obsypanych niemal doszczętnie igieł.

Sprawca incydentu, Teofil, stał obok na ugiętych łapach i obwąchiwał gwiazdę. Okoliczności, w jakich incydent miał miejsce, pozostają nieustalone. Wiadomo jedynie, że chwilę wcześniej Teofil dostał głupawki na widok otwartego balkonu i biegał jak oszalały po mieszkaniu. Czy wskoczył z radości na choinkę, to już tylko on mógłby powiedzieć. Chyba się jednak do tego nie kwapi.

:-/

3 komentarze:

 1. U mnie na razie ciagle spokoj :)... dobrze, ze u Ciebie skonczylo sie na obwachiwaniu gwiazdy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahah :) Ten spókój był podejrzany. Rozleniwione leżały po świątecznym obżarstwie, a w ich głowach powstawał Plan... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. coś zupełnie a propos :)
  http://icanhascheezburger.wordpress.com/files/2010/01/funny-pictures-cat-may-have-knocked-over-tree4.jpg

  OdpowiedzUsuń