środa, 16 czerwca 2010

Simple&Modern

Xmas_eve odczuła dziś nieodpartą potrzebę zobaczenia jakiegoś ładnego projektu graficznego. Ponieważ wyprawa na Gdynia Design Days z kol. M. nie doszła do skutku, postanowiła siąść sobie w kąciku i samodzielnie zaprojektować Kotom nowy nagłówek, którego następnie zdecydowała się użyć w nowym szablonie bloga oferowanym przez blogger.com.

Nie wie, czy projekt wyszedł ładny, starała się w każdym razie, żeby było w miarę równo. Koty jeszcze się nie wypowiedziały. Może to i dobrze, bo zdjęcia mogą się jeszcze zmienić. Jasna stałka wróciła do łask, możliwe więc, że dostarczy jakiegoś lepszego materiału w najbliższym czasie.

Tak czy inaczej, Koty zapraszają do odwiedzania bloga w nowym szablonie i z nowym nagłówkiem. Kolejne wpisy już wkrótce. Stay tuned.

7 komentarzy:

 1. bardzo przyjemna nowa wersja :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie u Was, teraz, cieplej przez pomarańczowe dodatki i tą miękka, ciemną szarość tła.
  Zdjęcia w nagłówku świetnie obrazują charaktery Kotów: wycofana Dzidka, grzeczny Stefan i rozparty na kanapie Teofil, król życia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgapa!zgapa!

  tylko nie próbuj czcionki zmieniać bo to z góry skazane na porażkę

  kolgie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie, ale może Koty nie lubieją zmian ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się bardzo podoba.
  Bardzo lubię motywy typu "modern grey" a tu jeszcze orange.
  Podobny mam w systemie.
  Można by rzec - kul.
  Albo bardziej po polskiemu: "switaśny ten dizajn" :)
  Jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 6. Koty cieszą się, ze nowa wersja zyskala uznanie. Alejo, myśle, ze one nie maja wyjścia, musza lubiec, bez zmian nie ma postepu :D

  OdpowiedzUsuń