czwartek, 7 października 2010

Brak mocy

Dziś, w ramach rekompensaty za brak mocy twórczej xmas-eve i, co za tym idzie, ciszę na blogu, miało być zdjęcie. Niestety, zarówno szkiełko, jak i oko xmas_eve zawiodło (a może to ręka?) i zdjęcie wyszło nieostre tam, gdzie miało być ostre. Całe szczęście, że chociaż tam, gdzie miało być nieostre, wyszło nieostre. Xmas_eve ubolewa. Stefan nie. Twierdzi, że siedzial nieruchomo.Xmas_eve przypomniała sobie również, że nie wywiązała się z obietnicy przyjęcia wyzwania w zabawie "To lubię" i nie napisała, co lubi. Wstydzi się. Teraz to już pewnie dawno nieaktualne :(

7 komentarzy:

 1. Zabawa na pewno aktualna - po prostu napisz :)
  A co do częstotliwości, to Trzy Koty mają pewnie do Ciebie żal, że nie relacjonujesz o ich przygodach - a na pewno mają ich dużo i na pewno codziennie :)
  Wymagana poprawa ;)
  I myślę, że Stefan ma rację - na pewno siedział nieruchomo :):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja właśnie nie wiem o co chodzi - jak dla mnie zdjęcie jest nieporuszone, no ale ja się nie znam zupełnie. Bardzo mi się podoba - kolorystyka i to drewniane krzesło... no i ten... no... kot... wszystko pasuje super!
  P.S. Ale czy tu ktoś aby nie kombinował z balansem bieli? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wojtek - ostrość miała być w oku i nie do końca jest, bo ustawiła za długi czas naświetlania i nie utrzymała już aparatu bez ruchu. Albo też nie wyostrzyła dobrze, bo w okularach patrzyła przez wizjer, co nie pomaga ;) Z balansem w sumie trochę było kombinowane, bo mimo że został ustawiony na żarówki już w aparacie, to i tak wyszło jakieś za żółto-czerwone, więc trochę mu ujęła w PS.

  Gosia - solennie obiecuje poprawę! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro obiecujesz poprawę – niech Moc będzie z Tobą! ;))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że zabawa jest aktualna - przecież w dalszym ciągu COŚ lubisz ;) :)

  Zdjęcie nie jest wcale złe - wiewiórce się podoba, ma klimat, a poza tym widać, że Stefan bardzo się starał. Nalezą mu się pogłaskania :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale to xmas_eve będzie na blogu opowiadała co lubi!?
  To czekajcie - lecę po piwo i popcorn :D

  OdpowiedzUsuń
 7. No i cisza, a ja już widzę mikołaje (na szczęście póki co tylko te czekoladowe) pojawiają się w sklepach :/
  Jak nic śnieg niedługo spadnie...

  Nowy rok jesień juz,
  komputery znów zawieszą się i będzie krach
  spadnie wszystko
  spadnie wszytko jeszcze raz
  :)

  OdpowiedzUsuń