wtorek, 30 lipca 2013

Szafa gra

Przyniosła mnie tu w moim nowym, fantastycznym kartonie i postawiła, by mi zrobić to mało udane zdjęcie na tle szafy. Po co? Otóż, jest powód! Szafa, którą rzekomo popsułem parę miesięcy temu, uległa naprawieniu.

Przyszli dziś do mnie i do Stefana z wizytą ciotka i wujek, którzy podobno dawno już o nas słyszeli i są fanami mojego pisarstwa. Phi! Nie znaliśmy się wcześniej, czas więc był najwyższy, by się poznać tym bardziej, że Ona zamówiła nam u nich zdjęcia.

Zdjęcia jak zdjęcia, nie jestem stworzony do pozowania, poza tym nie wyczesała mnie wcześniej i liniałem na planie, jak jakiś nie przymierzając łysiejący kocur. Co innego Stefan - rozłożył się na stole i strzelał pozy jak stary wyga modelingu. Był wyraźnie w swoim żywiole. Może niedługo zobaczymy jego zdjęcia na jakiejś rozkładówce.

Ale nie o tym chciałem. Kiedy wychodzili, Ona postanowiła odprowadzić ich na parking. Szukając swoich japonek, napomknęła o zepsutej szafie. A oni na to, że a co się stało, aaa, fakt, Teofil popsuł (jaaa?!), a zobaczmy, co tu nie działa, a masz latarkę, a śrubokręt? Miała. Wzięli się za szafę oboje, pogmerali, posiłowali się, postukali śrubokrętem i nagle oświadczają, że zrobione. Otwiera się i zamyka! Jeździ!

Myślę sobie, że dobrze mieć takich podwładnych, którzy przejawiają smykałkę do domowych napraw. Nie trzeba się martwić, jeśli przypadkowo kopnie się w jakieś drzwi, a gdy życiowe okoliczności zmuszą, to i najmie się taki podwładny na pana od wszystkiego i Kot nie musi bać się, że zabraknie na kulki.

Pozdr.
T.

---------------
PS. A Podwładna jeszcze raz bardzo dziękuje K i M, że drzwi od niechcenia i bezinteresownie naprawili oraz wyraża nadzieję, że Teofil już nigdy w nie nie kopnie.

9 komentarzy:

 1. Teraz musisz Teosiu uważać na tę szafę :)
  A kiedy będą zdjęcia z sesji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Teofil, według mnie, zasugerował, że Podwładna musi koniecznie nabyć pewne umiejętności :D
  Kochany chłopak :D
  Też czekam na efekty sesji :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo nabyć kogoś z tymi umiejętnościami w pakiecie.

   Usuń
 3. Fajnie, że Twoja Podwładna ma takich pomocnych znajomych, możesz sobie, jakby co, jeszcze raz kopnąć szafę i wiadomo, że nie trzeba zaraz wzywać Fachowca Od Szafy ;)

  Pudło super, zazdroszczę, bo moje straciło formę, rozpłaszczyło się znaczy, po kilkukrotnym zmoknięciu na balkonie - nie chciało się jej sprzątnąć go do domu przed deszczem.

  pozdrawiam i czekam na fotki z sesji,
  Haker

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Haker, polecam ten karton, jest wymiarowo idealny. Nie zabieram go na balkon i pilnuję jak oka w głowie. Ona powiedziała, żebym nawet nie myślał o ponownym kopnięciu szafy...
   pozdr.
   T.

   Usuń
 4. To musiało być kopnięcie ho ho !!!!!!!!!!
  Masz krzepę kocie :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Efekt został jeszcze spotęgowany rozpędem, z którego Teo skacze na te drzwi.

   Usuń