czwartek, 20 lutego 2014

Saszetka dla Saszy

Dziś zagaję do Was z prośbą o parę złotych dla kumpla Saszy z Poznania. Ona już dorzuciła coś w naszym imieniu i włączyła się czynnie w akcję zbierania pieniędzy. Sasza chwilowo nie ma Podwładnych, a potrzebuje jeść karmę na chory pęcherz, na którą go nie stać. Napisała mi tu o nim parę słów.

----------------------------

Sasza trafił do poznańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt po śmierci swojej opiekunki. Ma około 14 lat i choruje na syndrom urologiczny. Jest po operacji usunięcia kamienia z pęcherza. Cierpi. Powinien jeść specjalną leczniczą karmę, która przynosi ulgę w takich chorobach.

Sasza jako kot chory ma marne szanse na adopcję. Dodatkowo w schronisku nie może liczyć na to, że dostanie karmę weterynaryjną, bo nie jest ona tania.

Dlatego razem z Moniką z Poznania, która na Facebooku prowadzi fanpage swojego kota, kot ERROR | cat ERROR, robimy zbiórkę funduszy na karmę typu Urinary dla Saszy.

Na początek potrzebna jest karma mokra, by Sasza po operacji nie musiał męczyć się i gryźć.

Dla Saszy liczy się każda saszetka. Saszetka Urinary Royal Canin kosztuje ok. 4,70 zł. To niewiele, jeśli kupuje się jedną. Jeśli jednak potrzeba ich w diecie na stałe, robi się z tego poważny wydatek, na który schroniska nie stać.

Dlatego - dołączcie się do naszej akcji i dorzućcie po jednej saszetce! To mniej niż 5 zł, które możecie przelać dla Saszy.

Jeśli ktoś chce włączyć się do akcji, proszę o wiadomość na ewapiorko@gmail.com. Podam numer konta do przelewu. Zamówienie zrobi w Poznaniu Monika i przekaże do schroniska. Pierwsze saszetki i puszki, przesłane pocztą przez naszą fankę, dotarły do Saszy już dziś rano.

W wydarzeniu na Facebooku Facebookowicze mogą śledzić postępy akcji.

W imieniu Saszy z góry BARDZO dziękujemy za pomoc!

------------------
No, to już wszystko wiecie. Polecam, zachęcam i namawiam!
Pozdr.
T