czwartek, 27 lutego 2014

Saszetka dla Saszy - update

Poprosiła, bym dziś wrzucił trochę informacji o Saszy dla tych Czytelników, którzy nie śledzą Facebooka, a dorzucili parę złotych do Saszowej diety Urinary. A więc:

Dziś do Moniki dotarła przesyłka ze Zwierzakowo.pl, zamówiona za część uzbieranych pieniędzy (dokładnie 299,16 zł):


[T: Patrzcie, jak ten Error sprawdza, czy nic nie zginęło w transporcie!]

W międzyczasie Sasza dostał też przesyłkę od pani Joanny. Na zdjęciu Error, kot Moniki, przysnął po tym, jak przeliczył zawartość pudełka:


[T: Zacny prezent, nie pogardziłbym.]

Sasza jest więc nieźle zaopatrzony w karmę. Chcemy, aby określił się, która marka najbardziej mu smakuje. Wówczas zrobimy zakupy za resztę uzbieranej kwoty.

Niestety Sasza jest niejadkiem. Prawdopodobnie na skutek stresu niespecjalnie chętnie je. W ostatnich dniach nie czuł się też dobrze psychicznie. Jego opiekunka ze schroniska donosiła, że bardzo przeżywa pobyt w schronisku i niechętnie wchodzi w kontakt z człowiekiem. Dziś już jest w trochę lepszym nastroju. Nastawia się do głaskania i podchodzi do otwartych drzwiczek klatki. Denerwuje go jednak sprzątanie w klatce.

Być może, jeśli padnie taka sugestia ze strony opiekunów, za część pozostałej kwoty sfinansujemy Saszy dyfuzor Feliway. To taki magiczny, niestety nietani, preparat z fermononami, który poprawia kotom nastrój. Sasza już go używa, warto jednak, by miał wkłady na zapas.

Drodzy czytelnicy! Szukamy dla Saszy odpowiedzialnego DOMU STAŁEGO, w którym byłby jedynym kotem. To dla niego szansa na powrót do zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Udostępniajcie proszę tę wiadomość. Wierzymy, że ten dom gdzieś na niego czeka....

[T: Udostępniajcie, koniecznie. Nie możemy pozwolić, by chłopak został w schronisku!]
----------------
PS. Jeśli ktoś byłby zainteresowany adopcją Saszy, podaję namiary:

https://www.facebook.com/poznanskiekoty

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Poznaniu
ul. Bukowska 266, 60-189 Poznań
tel.: 61 868-10-86, 61 868-10-87