piątek, 12 grudnia 2014

Świąteczna zbiórka na koty

Słuchajcie, trochę dałem ciała i zapomniałem wcześniej Was zawiadomić. Ale lepiej późno niż wcale, więc szybko mówię, o co chodzi. A mówię przede wszystkim do moich sympatyków z Trójmiasta i okolic. Chociaż gdyby ktoś chciał z dalszych rejonów przybyć, to będziemy bardzo szczęśliwi.

Jutro i pojutrze w Galerii Bałtyckiej jest zbiórka przedświąteczna na Pomorski Koci Dom Tymczasowy. Będą do kupienia kalendarze na Nowy Rok i całe mnóstwo gadżetów i ozdóbek, które dziś jeszcze zalegają u nas w sypialni, ale już jutro będą na stoisku.


Gadżety są wszystkie ręcznie robione. Z tego co widziałem, są miśki z włóczki, kolczyki z filcu, wisiorki z obrazkiem, ozdoby na choinkę i wiele innych rzeczy, które są na razie u innych Podwładnych innych Kotów.

Kalendarz jest o kotach, psach i innych zwierzętach. Bardzo elegancki.


Więc w każdym razie, razem z Nią zapraszamy Was bardzo. Możecie kupić sobie ozdóbkę, kalendarz, albo po prostu wrzucić grosz do skarbonki dla takich kotów jak kiedyś Biała, Ludwik albo ta Adela, która nam zakosiła transporter. 

Akcja startuje jutro (sobota) o 11.00 i potrwa do 20.00. I w niedzielę tak samo. Ona każe mi dopisać, że trzeba się kierować na poziom 0, wejście od Grunwaldzkiej, koło salonu Kruk. 

Jeśli chcielibyście dorzucić jakiś rękodzielniczy gadżet do puli, to też śmiało wpadajcie. :)

A tak było w zeszłym roku (miętosi jakiegoś obcego kota, jak widać na załączonym obrazku):Pozdr.
T.
----------
PS. A Podwładna dołącza się do zaproszenia. Będzie tam osobiście w niedzielę od 11.00 do 14.00. :)

***
PS 2. Należy się update. Podczas dwóch dni zbiórki, dzięki sprzedaży kalendarzy, ekotoreb, magnesów i pięknego rękodzieła, przekazanego przez sympatyków i przyjaciół, w skarbonkach PKDT znalazło się... 5000 zł! Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy byli, wspierali, ofiarowali i pomagali :)