O blogu

Kotów Trojga Przypadki to zbiór historii, w których na początku występowały trzy koty: Dzidka, Stefan i Teofil. Mieszkały one razem w niedużym mieszkaniu w pięknej dzielnicy Gdańska zwanej Wrzeszczem.

Bloga założyła w 2009 roku Podwładna kotów, której na imię Ewa. Przez dwa i pół roku była narratorką bloga.

Wkrótce potem kotka Dzidka wyprowadziła się do Mamy wyżej wymienionej. Na pokładzie pozostały więc dwa koty.

W październiku 2011 roku stery bloga oraz klawiaturę przejął od Podwładnej kot Teofil, który z wrodzonym poczuciem humoru, przymrużeniem oka i nutą sarkazmu komentował otaczającą rzeczywistość. Starał się w miarę regularnie donosić Czytelnikom o przypadkach będących udziałem jego samego, Stefana, Podwładnej, Dzidki oraz licznych krewnych, znajomych i przyjaciół.

W kwietniu 2016 roku Teo odszedł za Tęczowy Most - nagle, gwałtownie, za wcześnie. Od tamtej pory to Podwładna znowu pisuje, raz częściej, raz rzadziej.

Wkrótce po odejściu Teofila w domu pojawił się Tymek, niespełna roczny pręgus-rozrabiaka. Czy przejmie stery bloga? Czytajcie, a dowiecie się :)6 komentarzy:

 1. dzidka i teofil wygladaja prawie identycznie,ale ci sie trafilo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzidka na żywo jest trochę jednak inna, ma więcej brązowego. No i jest ze trzy kilo cięższa od T. ;)

   Usuń
 2. Mam sześć kotów. Do tej pory tylko wydawało mi się że to one rządzą a mnie spotkał zaszczyt. Teraz jestem tego pewna :) Pozdrawiam. Marta
  Pozdrowienia dla kotów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały blog !!! Te kocie opowieści są znakomite, a same koty przeurocze. Gratuluje i oczywiście oddaję swój głos :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy blog. Znakomicie opisujesz kocie przygody:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń